ART / Oil paintings / Oil painting 8952060
nr 895 2060
OIL PAINTING (F)
Wesström, girl, 31 x 26, wear, damages.
Wesström, Flicka, 31 x 26
Condition: slitage, skador
800
SEK 450
Monday May 19 2014
at 19:22:54
17/5 13:06:07
400 kr
18/5 23:23:20